Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) он опубликован на сайте http://www.copyright.gov Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2021

Компьютерные столы | Computer tables

Поиск

Высота

Ширина

Глубина

Тип Стола

Материал

Основание стола

Закрыть
Фильтр

Геймерские столыМобильный столПрямой столУгловой столСтол трансформерДля работы в кроватеCтолы c надстройкойCтолы без надстройкиСтолы из ДСПСтолы из ДереваСтолы из металлаСтолы из МДФСтолы из стеклаСтол для двоихCтол для ноутбукаСтол с пеналомСтол с тумбой


Комп'ютерний стіл


комп'ютерний стіл

Словосполучення комп'ютерний стіл міцно увійшло в наш лексикон після того як комп'ютер став персональним, розповсюдившись з наукових лабораторій у будинки та офіси багатьох мільйонів людей по всьому світу. Так що ж таке комп'ютерний стіл, та чим він відрізняється від звичайного письмового столу? Думаю не варто Вам розповідати що таке стіл - це знають всі. Широка пласка поверхня стільниці встановлена ​​на ногах-опорах з'єднаних (чи ні, залежить від конструкції) для міцності перегородкою (царгой). Так що ж робить зі звичайного столу, комп'ютерний?

Прорахована та ергономічна конструкція письмового столу, з внесеними до неї конструктивними особливостями, які передбачають встановлення на ньому комп'ютера та периферійного (іншими словами допоміжного, такого що розширює можливості комп'ютера) обладнання, мається на увазі монітор, принтер, сканер, клавіатура, мишка динаміки. Наявність технологічних отворів та ніш для прокладання кабелів маршрутизації інтегровані в конструкцію що спрощує підключення компонентів комп'ютера, так само як і його вентиляцію. Ось мабуть неповний перелік чинників яким повинен відповідати сучасний, зручний в роботі комп'ютерний стіл.

Існує безліч конструкцій і типів комп'ютерних столів які можна класифікувати як прямі комп'ютерні столи, кутові комп'ютерні столи, дитячі комп'ютерні столи (конструкція виробу передбачає регулювання висоти стільниці для комфортної роботи дитини), столи для ноутбука (у цих столів відсутнє місце під системний блок, висувна поличка під клавіатуру, але при цьому вони мають місце для зберігання ноутбука і як правило невеликі габаритні розміри). Також комп'ютерні столи бувають стаціонарні, мобільні (на коліщатках), виконані у вигляді навісного робочого місця, мати (або не мати) надбудову над стільницею, приставну шафу, блоки відкритих полиць та тумби з шухлядами. Всі перераховані вище елементи комплектації столу в значній мірі розширюють функціональність комп'ютерного столу в плані сортування та зберігання будь яких документів, книг та іншої друкованої продукції.

Наш магазин пропонує Вам ознайомитися з більш ніж 150 моделями комп'ютерний столів виготовлених на сучасному обладнанні та представлених у 20 кольорах. Так само є можливість скомпонувати кілька кольорів в одному виробі, змінити розміри, внести свої і зміни в конструкцію або взагалі виготовити комп'ютерний стіл по Вашому ескізу. Що для цього потрібно? Зв'яжіться з нами та переконайтеся в тому, що всі ці слова не порожній звук.

Завиток
Лого www.мебли.com
Завиток

Вы производитель мебели? Ищите клиентов? Мы ищем тех, кто сможет изготовить нашу мебель по самым выгодным для наших посетителей ценам. Подпишись что бы не пропустить заказ!

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free