Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) он опубликован на сайте http://www.copyright.gov Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2021

Столы | Оптимизирован


 

Переход на уровень выше

 

Трюмо


Види столів і їх особливості 


Складно уявити інтер'єр сучасних квартир без використання такого предмету меблів, як стіл. Великий вибір конструкцій, матеріалів і дизайну дозволяє підібрати модель з конкретним призначенням, яка відмінно впишеться в існуючу обстановку.


Обідній стіл 


Види столів і їх особливості

Стіл є невід'ємним атрибутом будь-якого інтер'єру і призначається для комфортного виконання безлічі завдань і розміщення різних речей. Сфера використання даної меблевої категорії настільки широка, що вироби можуть встановлюватися в приміщеннях будь-якого типу і візуального оформлення. Виробники, розуміючи функціональність і затребуваність подібних меблів, пропонують на вибір велику кількість моделей з різним призначенням і конструктивним виконанням. Класифікувати сучасні столи можна за видами, розмірами, матеріалами і наявності додаткового функціоналу.


Якими бувають столи 


В першу чергу слід класифікувати меблеві вироби за їх призначенням. Серед великого числа різновидів столів, основні категорії складають письмові, обідні, комп'ютерні, туалетні, журнальні, кухонні і трансформуються. Письмові моделі призначаються для установки в робочих кабінетах або домашніх бібліотеках. Їх особливістю є широка і зручна стільниця, яка може доповнюватися висувними ящиками для документів і аксесуарів. Найчастіше виконуються з натурального дерева або його аналогів.


Письмовий стіл 


Поява домашніх комп'ютерів призвело до виникнення нової категорії меблів: комп'ютерних столів. Відмінною рисою даних моделей є наявність підставок і полиць для зручного розміщення різної комп'ютерної техніки. Можуть мати кутовий або лінійне розташування, а в якості матеріалів в основному виступають різні деревні плити. Кухонні столи використовуються в процесі приготування і споживання їжі, і відрізняються простотою і зручністю конструкції. Важливо, щоб стільниця у моделей для кухні володіла достатньою міцністю і стійкістю до вологи.


Для обідніх залів і столових існують спеціальні моделі, які дозволяють одночасно розміщуватися велику кількість гостей. Їх характерною рисою є велика площа стільниці і строгий класичний або сучасний дизайн. У вітальнях часто можна зустріти невисокі журнальні столики, які відмінно доповнюють використовувану м'які меблі, і дозволяють проводити час або приймати гостей за чашкою чаю або кави. У спальнях найчастіше можна зустріти туалетні столики, основним завданням яких є забезпечення комфорту при догляді за шкірою обличчя і нанесенням макіяжу. Часто подібні вироби доповнюються дзеркалом і висувними ящиками для косметики.


Журнальний столик 


При нестачі вільного простору в квартирі, відмінним варіантом стане використання спеціальних моделей-трансформерів. У складеному вигляді подібні конструкції займають мінімум місця, але при необхідності вони з легкістю перетворюються в повноцінну конструкцію письмового або обідньої типу. Важливою деталлю при виборі схильних до трансформації конструкцій є простота і надійність механізму трансформації.


Як матеріали при виготовленні столів може використовуватися дерево, деревні плити, метал, скло або пластик. Надійність і довговічність виробу залежить не тільки від матеріалів, але і від використовуваних кріпильних елементів, якості збірки і нанесення захисних покриттів на поверхню стільниці. Великий вибір моделей з різними розмірами і формою стільниці дозволяє підібрати гармонійне доповнення до будь-якого інтер'єру. У каталозі нашого сайту представлені різні види столів від різних виробників.

Уголок покупателя:Условия использования

Публичная оферта

Оплата и доставка

ГарантииКонтакты: 


Вы производитель мебели? Ищите клиентов? Мы ищем тех, кто сможет изготовить нашу мебель по самым выгодным для наших посетителей ценам. Подпишись что бы не пропустить заказ!

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free