Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) он опубликован на сайте http://www.copyright.gov Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2020

Столы | Оптимизирован


Садовые столыЖурнальные столикиКомпьютерные столыПисьменные столыОфисные столыОбеденные столы


Види столів і їх особливості

Складно уявити інтер'єр сучасних квартир без використання такого предмету меблів, як стіл. Великий вибір конструкцій, матеріалів і дизайну дозволяє підібрати модель з конкретним призначенням, яка відмінно впишеться в існуючу обстановку.

Обідній стіл

Види столів і їх особливості

Стіл є невід'ємним атрибутом будь-якого інтер'єру і призначається для комфортного виконання безлічі завдань і розміщення різних речей. Сфера використання даної меблевої категорії настільки широка, що вироби можуть встановлюватися в приміщеннях будь-якого типу і візуального оформлення. Виробники, розуміючи функціональність і затребуваність подібних меблів, пропонують на вибір велику кількість моделей з різним призначенням і конструктивним виконанням. Класифікувати сучасні столи можна за видами, розмірами, матеріалами і наявності додаткового функціоналу.

Якими бувають столи

В першу чергу слід класифікувати меблеві вироби за їх призначенням. Серед великого числа різновидів столів, основні категорії складають письмові, обідні, комп'ютерні, туалетні, журнальні, кухонні і трансформуються. Письмові моделі призначаються для установки в робочих кабінетах або домашніх бібліотеках. Їх особливістю є широка і зручна стільниця, яка може доповнюватися висувними ящиками для документів і аксесуарів. Найчастіше виконуються з натурального дерева або його аналогів.

Письмовий стіл

Поява домашніх комп'ютерів призвело до виникнення нової категорії меблів: комп'ютерних столів. Відмінною рисою даних моделей є наявність підставок і полиць для зручного розміщення різної комп'ютерної техніки. Можуть мати кутовий або лінійне розташування, а в якості матеріалів в основному виступають різні деревні плити. Кухонні столи використовуються в процесі приготування і споживання їжі, і відрізняються простотою і зручністю конструкції. Важливо, щоб стільниця у моделей для кухні володіла достатньою міцністю і стійкістю до вологи.

Для обідніх залів і столових існують спеціальні моделі, які дозволяють одночасно розміщуватися велику кількість гостей. Їх характерною рисою є велика площа стільниці і строгий класичний або сучасний дизайн. У вітальнях часто можна зустріти невисокі журнальні столики, які відмінно доповнюють використовувану м'які меблі, і дозволяють проводити час або приймати гостей за чашкою чаю або кави. У спальнях найчастіше можна зустріти туалетні столики, основним завданням яких є забезпечення комфорту при догляді за шкірою обличчя і нанесенням макіяжу. Часто подібні вироби доповнюються дзеркалом і висувними ящиками для косметики.

Журнальний столик

При нестачі вільного простору в квартирі, відмінним варіантом стане використання спеціальних моделей-трансформерів. У складеному вигляді подібні конструкції займають мінімум місця, але при необхідності вони з легкістю перетворюються в повноцінну конструкцію письмового або обідньої типу. Важливою деталлю при виборі схильних до трансформації конструкцій є простота і надійність механізму трансформації.

Як матеріали при виготовленні столів може використовуватися дерево, деревні плити, метал, скло або пластик. Надійність і довговічність виробу залежить не тільки від матеріалів, але і від використовуваних кріпильних елементів, якості збірки і нанесення захисних покриттів на поверхню стільниці. Великий вибір моделей з різними розмірами і формою стільниці дозволяє підібрати гармонійне доповнення до будь-якого інтер'єру. У каталозі нашого сайту представлені різні види столів від різних виробників.

Вы производитель мебели? Ищите клиентов? Мы ищем тех, кто сможет изготовить нашу мебель по самым выгодным для наших посетителей ценам. Подпишись что бы не пропустить заказ!

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free