Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) он опубликован на сайте http://www.copyright.gov Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2021

Полка Телефонная-2 (АКМ)


 

Найди ближайший магазин:

  

Переход на уровень выше

 


Код товара: 00033


Высота: - 200 мм
Ширина: - 400 мм
Глубина: - 320 мм
Вес: - 5 кг 

Предложение для Мебельщиков

 Жми на любую из четырех кнопок выше, и

Начни диалог в Viber, Telegram, Facebook или Instagram, автоматически создав оповещение для всех партнеров нашего сайта о своем намерении купить эту модель на приемлемых для себя условиях.

Покупать ВЫГОДНО - никогда не было так ПРОСТО!
Заказывайте
Проектирование мебели по вашему эскизу
изменение цвета, размеров, пропорций, фотореалистичная визуализация - это, и многое другое с нами становиться реальным! 

Поторгуемся?

 Телефонна полиця — гостя з минулого.  


Коли я сказав своїм колегам про те, що розміщуватиму в цьому меблевому каталозі телефонні полиці, на мене, подивилися ну як би, так би мовити, по м'якше — з великим здивуванням. Справедливим було питання, а що, це — все ще продається?


Дійсно, складно зрозуміти навіщо потрібні меблі під те, чим давно вже не користуються. Мало того, навіть не виробляється... Багато хто взагалі забув про те, що телефон буває яким-небудь ще окрім як мобільним. У ті далекі часи, коли в ходу були телефонні полиці, телефон не можна було ось так запросто покласти в кишеню, а сам цей пристрій важив майже добрий кілограм.


Телефон був прикрасою інтер'єру, іноді навіть розкішшю — тому і місце для нього обиралося особливе. Як правило, він гордовито височів на тумбочці в кімнаті, або де-небудь на спеціальній телефонній полиці на стіні біля вхідних дверей. Саме тоді телефонні полиці як елемент інтер'єру стали досить популярні.


Адже для того, щоб у твоїй квартирі з'явився телефон треба було записатися у чергу, стояти в ній довгі роки, для отримання міського номера на АТС, а з отриманням заповітного номера купити й сам телефонний апарат, який коштував за тими мірками чималих грошей... Історія схожа на детектив, і лише потім ти мав можливість дзвонити таким же щасливчикам у своєму місті, а іноді навіть замовляти міжміські дзвінки по країні. Правда "задоволення" це було абсолютне не з дешевих, і доводилося оплачувати круглі рахунки у кінці місяця.


Шикарна історія про, яку зараз мало хто згадує. Окремо варто згадати, як на зорі інтернету здійснювався зв'язок із зовнішнім світом. Пам'ятається мені це був цілий ритуал, коли ти додзвонювався на пул оператора, слухав перший гудок модему, натискав на кнопку на клавіатурі та клав слухавку для того що б модеми встановили між собою зв'язок. Швидкість в 33,6 кілобіта в секунду вважалася межею мріянь тому що, зазвичай, вона була 28,8 якщо я не помиляюся. Для того що б Ви розуміли що таке швидкість у 28,8 кілобіта в секунду я наведу приклад. Це коли звичайний фільм в посередній якості "вагою" в 700 Mb я викачував три доби...


О це був час — дивовижний час, коли ти наново відкривав для себе світ. Зараз з широкою посмішкою я згадую ті часи, розуміючи що з легкістю можу подзвонити будь-якому жителеві цієї планети просто діставши з кишені маленьку коробочку, або просто доторкнувшись до годинника на моєму зап'ястку.
Уголок покупателя:Условия использования

Публичная оферта

Оплата и доставка

ГарантииКонтакты: 


Вы производитель мебели? Ищите клиентов? Мы ищем тех, кто сможет изготовить нашу мебель по самым выгодным для наших посетителей ценам. Подпишись что бы не пропустить заказ!

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free