Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) он опубликован на сайте http://www.copyright.gov Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2021

Зеркала | Оптимизирован


 

Переход на уровень выше

 

Настенные зеркалаТрюмо


Види дзеркал для будинку - які бувають 


Види дзеркал для будинку - які бувають

Дзеркало є не тільки необхідним аксесуаром, а й одним з найбільш важливих та основних елементів для декорування інтер'єру приміщення. Вдало підібравши дзеркало, можливо повністю перетворити кімнату без застосування інших декоративних прикрас. Що необхідно знати та враховувати при виборі дзеркала?


Форма дзеркал 


Сьогодні виробники пропонують дзеркала найрізноманітніших форм - від простих круглих, овальних та прямокутних, до виробів з оригінальним силуетом. Багато меблевих салонів, в тому числі й наш магазин, радують своїх відвідувачів незвичайними дзеркальними полотнами з підсвічуванням, а також у вигляді людських силуетів, фрагментів орнаментів, абстрактних фігур, всіляких символів, об'єктів флористики та анімації.


Типи 


Всі дзеркальні полотна поділяються на два типи - функціональні та декоративні, що використовуються для оформлення інтер'єру та приміщень.


Функціональні дзеркала 


Основне призначення дзеркала - створення комфортних умов під час щоденного догляду за зовнішністю. Для цих цілей вони встановлюються у ванних та у передпокоях. У деяких випадках для візуального збільшення вільного простору дзеркало встановлюють у кімнаті.


Декоративні 


Дзеркальні полотна, які використовуються не за своїм прямим призначенням, а для прикраси приміщення, вважаються декоративними. Сьогодні можна придбати дзеркало, в залежності від стилю інтер'єру, освітленості приміщення та індивідуальних вподобань, як прості, так і зі спеціальним декоративним ефектом на поверхні. До таких видів відносяться: - патиновані (штучно зістарені) дзеркала, створювані за допомогою спеціальних хімічних засобів. Ідеально підходять для інтер'єрів кімнат, виконаних в французькому, еклектика і Шеббі шик стилі; - фацетниє (зі скошеними краями) дзеркала. Відмінний варіант для декорування кімнат у класичному та сучасному стилі; - тоновані (кольорові) дзеркала. Чудово прикрашають приміщення, виконані в сучасному, мінімалістському та ар-деко стилі; - дзеркала з візерунками, орнаментами, написами та малюнками.


Правильне розташування 


При встановлені дзеркал, слід пам'ятати про те, що їм має бути зручно користуватися всім членам сім'ї, незалежно від зросту. У передпокій бажано вибирати дзеркала максимально великих розмірів, щоб людина могла бачити себе на повний зріст. В ідеалі верхній край дзеркала повинен знаходитися вище зроста людини на 20 см. У вітальнях кімнатах дзеркало може застосовуватися для різних цілей, при цьому воно обов'язково повинно вдало відбивати обстановку. Його можна розташувати так, щоб добре відбивалася картина на протилежній стіні, вікно на вулицю або акваріум. Класичний варіант - дзеркало розташовується над каміном, що дозволяє збільшити висоту кімнати, візуально збільшує її вільний простір. Не рекомендується розміщувати дзеркало навпроти або уздовж ліжок, через те, що відображення в ньому може бентежити або турбувати. У спальній кімнаті дзеркало бажано встановлювати на висоті ізножья ліжка, або за її спинкою. Дзеркала в кухні або їдальні розташовують рідко, або таким чином, щоб не відбивався процес трапези. У якому би приміщення не встановлювалося дзеркало, необхідно пам'ятати про те, що в ньому повинні відображатися красиві предмети та відбиватися світло!
Уголок покупателя:Условия использования

Публичная оферта

Оплата и доставка

ГарантииКонтакты: 


Вы производитель мебели? Ищите клиентов? Мы ищем тех, кто сможет изготовить нашу мебель по самым выгодным для наших посетителей ценам. Подпишись что бы не пропустить заказ!

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free