Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) (опубликован на сайте http://www.copyright.gov). Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2020

Вешалка настенная-2

Вешалка настенная-2 "Тиса Мебель"


Артикул товара 00017


Высота: 1110 мм
Ширина: 600 мм
Глубина: 250 мм
Вес: 9 кг


Стандарт 784 грн
Люкс 917 грн

Купить

Настінна вешалка для передпокою

Настенная вешалка для прихожей

 Додайте шарм та стиль у свій передпокій або коридор, придбавши настінну вішалку з нашого асортименту меблів для передпокою. Створіть функціональну зону комфорту використавши в інтер'єрі наші високоякісні та екологічні меблі. Настінна вішалка є ідеальним варіантом для зберігання верхнього одягу, шарфів та капелюхів, наші вішалки для передпокою забезпечать зберігання та охайність вашого верхнього одягу. Зручно повісити пальто та одяг, у якому ви щойно прийшли додому на наші багатофункціональні настінні вішалки, а також охайно зберегти всі свої дрібні предмети на поличці, щоб потім легко та швидко знайти їх в наступний раз не проблема, з нашими настінними вішаками.

Велика частина наших настінних вішалок у передпокій представлена ​​як частина колекції, що дозволяє вам комбінувати їх з іншими меблями, щоб створювати приголомшливі збірки для вашого коридору чи передпокою. Наші настінні вішалки для передпокою виготовлені з високоякісної ламінованої плити, яка довговічна, дуже міцна та зручна в експлуатації, тому вішалки будуть радувати вас своєю якістю та функціональністю довгі роки.

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free