Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) он опубликован на сайте http://www.copyright.gov Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2021

Настенные вешалки | Wall hangers


 

Переход на уровень выше

 
Высота


Ширина


Глубина


Количество крючков


Особенности конструкции


Бренд


Комплектующие

Закрыть
Фильтр

Купити  вішалку  настінну  в  передпокій  в  Україні 


Складно собі уявити сучасний передпокій без такого елемента меблів як вішалка. Причому як правило це не просто вішалка, а вішалка настінна. Широке поширення отримали настінні вішалки. Саме вони користуються цілком заслуженою популярністю завдяки високій функціональності, низькій ціні та неймовірній практичності в співвідношенні ціни до якості. В тих приміщеннях де немає можливості встановити велику шафу для одягу, завжди з легкістю знайдеться місце для настінної вішалки. Як правило вішалки виготовляють з ДСП, дерева, пластику або металу.


Настінні вішалки з ДСП. 


Напевно я не помилюся, якщо скажу що зараз найбільшою популярністю користуються саме настінні вішалки з ДСП. У зв'язку з тим що плита ДСП - це основний матеріал, з якого виготовляють меблі. Різноманітність форм й забарвлень, в сукупності з широким діапазоном розмірів та доступною ціною - роблять настінні вішалки з ДСП практично ідеальним варіантом в оформленні інтер'єру передпокою. Виготовлені з ДСП вішалки, це меблевий ансамбль, до складу якого входять системи гачків, поличок, шухлядок та дзеркал, гармонійно взаємодійний та технічно досконалих елементів зберігання, усього гардеробу який Ви використовуєте кожен день.


Купити вішалку настінну в передпокій в Україні Ви маєте можливість в нашому інтернет-магазині. Представлені в нашому інтернет-каталозі настінні вішалки з ДСП виготовляються у 20 кольорах, а у разі потреби, ми з легкістю внесемо БУДЬ-яки зміни в чинну конструкцію наших виробів. Довгий час Ви мріяли про щось нестандартне, легке та повітряне? Немає проблем! Завжди є можливість виготовити настінну вішалку під замовлення. Ми з радістю виготовимо за вашими кресленнями саме ту, омріяну Вами вішалку, й так само легко доставимо її в будь-який населений пункт України.

Уголок покупателя:Условия использования

Публичная оферта

Оплата и доставка

ГарантииКонтакты: 


Вы производитель мебели? Ищите клиентов? Мы ищем тех, кто сможет изготовить нашу мебель по самым выгодным для наших посетителей ценам. Подпишись что бы не пропустить заказ!

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free