Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) (опубликован на сайте http://www.copyright.gov). Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2020

Марко Дім Дуэт

Як вибирати підлогову вішалку для одягу?

Марко Дім Дуэт


Артикул товара 25793745

Высота: 1000 мм
Ширина: 470 мм
Глубина: 350 мм

Марко Дім Дуэт
9 отзыва Рейтинг. Читать отзывы
В целом хорошее изделие,отлично вписывается в соответствующий интерьер. Для холостяка - самое оно. Но с со сборочными нюансами, думаю,стоит подтянуть. Не претендую на безапелляционность утверждений.

Переваги: Качетсво-цена,все в балансе. удобно,занимает минимум пространства. Для холостяка вместо стула - самое оно.

Недоліки: На нижней планке для одежды отсутствовал один канал для самореза во время сборки изделия. Пришлось измерять,делать вручную. 4 самореза одной длины, 4 - намного больше. Ввиду тревоги за раскол изделия во время сборки, подбирал 4 самореза оптимальной длины самостоятельно.
Вішак сподобався, виглядає достойно, зі зборкою проблем не виникло. Рекомендую! Єдине, вартість доставки .... Пропоную продавцю працювати з іншими перевізниками, окрім Нової пошти. Хотіла оплатити на карту, проте мене запевнили що за переказ коштів буде біля 10грн, виявилось набагато більше.

Переваги: загальний вигляд, колір, якість

Недоліки: не знайшла

Як вибирати підлогову вішалку для одягу?

Як вибирати підлогову вішалку для одягу?

Так як же насправді вибирати підлогову вішалку для одягу? При виборі підлогової вішалки незмінними залишаються три фактори - це елегантний зовнішній вигляд, надійність та мобільність. Щоб вішалка стала справжнім помічником у побуті, вона повинна мати легку вагу. Ми виробляємо наші вішалки з натурального та екологічно чистого дерева масиву берези, яке обробляється на імпортному обладнанні. Тому стійки підлогові куплені у нас відрізняються від своїх аналогів достатньою мобільністю і легкістю в обігу. Дерево має ідеальне полірування і покрито спеціальним двокомпонентним лаком, що надає вішалці з дерева вишуканий вигляд. Масив берези - це найбільш міцний матеріал при виробництві меблів, тому стійкість наших вішалок та їх міцність ми гарантуємо.

Нова модель стійка «Марко Дім Дуэт» - є продовженням серії підлогових вішалок в нашому інтернет-магазині. Вішак спроектовано таким чином, що він має дві секції: для піджака, сорочок або куртки та окрему брючну перекладину для розвішування цього типу речей. Так само завдяки невеликій поличці біля основи вішалки Ви зможете акуратно залишати на ній своє взуття. Вішак «Марко Дім Дуэт» більш універсальний варіант, ніж стійка «Уют-2» або «Комфорт-2». Зверху вішалки розташований додатковий тримач для краваток, що забезпечує їх акуратне зберігання. Купуючи підлогову вішалку для одягу в нашому магазині Ви завжди робите правильне придбання за доступними цінами. Ми приносимо затишок у Ваші будинки вже понад 20 років. Не відмовляйте собі в необхідному комфорті, нова модель стійки для одягу завжди доступна для замовлення.

Лого www.мебли.com

Марко Дім Дуэт


Марко Дім Дуэт, купить от:
Высота: 1000 мм
Ширина: 470 мм
Глубина: 350 мм
Вес: 00 кг
630 грн
2850 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Люкс


Fenster Люкс, купить от:
Высота: 1700 мм
Ширина: 1020 мм
Глубина: 420 мм
Вес: 00 кг
2400 грн
6390 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Компакт


Fenster Компакт, купить от:
Высота: 1060 мм
Ширина: 460 мм
Глубина: 430 мм
Вес: 00 кг
830 грн
3580 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Акорд


Fenster Акорд, купить от:
Высота: 1200 мм
Ширина: 740 мм
Глубина: 380 мм
Вес: 00 кг
750 грн
1640 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?
↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free