Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) (опубликован на сайте http://www.copyright.gov). Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2020

Hanger CH-4089-W

Підлогові вішалки для одягу

Вешалка
CH-4089-W


Артикул товара 24401678

Высота: 1090 мм
Ширина: 470 мм
Глубина: 280 мм

Вешалка CH-4089-W
4 отзыва Рейтинг. Читать отзывы
Быстрая доставка,отличная работа менеджеров,товар отличный и качественный Из достоинств отмечу: интересный дизайн,устойчива,очень проста в сборке,по-моему впишется в любой интерьер

Нормальная , удобная, полезная вещь.

Учитывая цену, покупкой довольна.
Хорошая, удобная, устойчивая. Рекомендую.

Нормальная , удобная, полезная вещь.

Підлогові вішалки для одягу

Підлогові вішалки для одягу

Підлогова вішалка для одягу Hanger CH-4089-W виготовлена з натурального дерева масиву берези та металу, що забезпечує виробу неповторну вишуканість та необхідну міцність. Дерево дуже міцний і надійний матеріал, який наша компанія вибрала в якості основного при проектуванні підлогових вішалок. Текстура берези чітко видна при фарбуванні, тому колір виходить насиченим, красивим і рівномірним, залишаючи при цьому унікальний і неповторний візерунок. Вішалка для одягу на підлогу Hanger CH-4089-W несе не тільки функціональну, але і декоративну складову вашого інтер'єру.

Одна з переваг - підлогова вішалка для одягу Hanger CH-4089-W є лаконічним і практичним елементом в спальній кімнаті. Вона не займає багато місця, але в той самий час стане персональним помічником у зберіганні декількох речей. Hanger CH-4089-W вішалка для одягу підлоги представлена в чотирьох кольорах: махонь, бук, горіх і коричневий. Практично всі ці кольори є топовими у виробників меблів, що дозволяє підібрати слушний варіант в будь-який інтер'єр. Покрито виріб двокомпонентним поліуретановим лаком виробництва Італії. Сучасне імпортне обладнання дозволяє нам створити по-справжньому якісний продукт.

Дерев'яна вішалка призначена для розміщень на ній персонального щоденного комплекту верхнього одягу, таких як сорочка, блуза, штани. Речі збережуть свіжий і акуратний вигляд. Фігурна опора біля основи вішалки є ефектним дизайнерським рішенням. Вішак-слуга акуратно стане в кімнаті, передпокої, в офісі або в холі. Її поважний зовнішній вигляд служить свідченням практичності та хорошого смаку власника.

Вирішивши купити підлогову вішалку для одягу Hanger CH-4089-W в нашому магазині зверніть увагу на ціну, яка завжди залишається доступною для всіх покупців. Безсумнівно, ця покупка, істотно полегшить зберігання речей.

Товар поставляється в розібраному вигляді, завдяки чому значно знижується вартість доставки. У комплекті передбачений ключ для збірки та інструкція. Зібрати вішалку підлогову можна за 5 хвилин не докладаючи при цьому ніяких зусиль.

Лого www.мебли.com

Марко Дім Дуэт


Марко Дім Дуэт, купить от:
Высота: 1000 мм
Ширина: 470 мм
Глубина: 350 мм
Вес: 00 кг
630 грн
2850 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Люкс


Fenster Люкс, купить от:
Высота: 1700 мм
Ширина: 1020 мм
Глубина: 420 мм
Вес: 00 кг
2400 грн
6390 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Компакт


Fenster Компакт, купить от:
Высота: 1060 мм
Ширина: 460 мм
Глубина: 430 мм
Вес: 00 кг
830 грн
3580 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Акорд


Fenster Акорд, купить от:
Высота: 1200 мм
Ширина: 740 мм
Глубина: 380 мм
Вес: 00 кг
750 грн
1640 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?
↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free