Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) (опубликован на сайте http://www.copyright.gov). Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2020

Fenster Антик

Ковані вішалки купити в Україні

Fenster Антик


Артикул товара 28806265

Высота: 1120 мм
Ширина: 450 мм
Глубина: 370 мм

Fenster Антик
9 отзывов Рейтинг. Читать отзывы
Купила вешалку антик венге - осталась довольна дизайном, цветом, компактностью. Она легкая (похоже на алюминий), но устойчивая. Заказывала по 100% предоплате (на свой страх и риск) и не ошиблась - можно доверять. Через сутки после заказа - товар стоял уже у меня дома!

Заказала вешалку- доставка в течении 24 часов!!!! Товаром очень довольна, все просто супер!!! Спасибо. Буду еще заказывать здесь

После доставки заметил два небольших пятна. В остальном хорошая вешалка.

Ковані вішалки купити в Україні

Ковані вішалки купити в Україні

Проживаючи в сучасному світі, можна дуже легко вирішити питання з розміщенням одягу в маленькому передпокої - купити ковану підлогову вішалку. Подібний виріб стане вельми оригінальним та вишуканим елементом не тільки для передпокою або спальні, але й для приймальні серйозного офісу.

Наразі неймовірне розповсюдження такого предмету інтер'єра, як підставка для одягу для підлоги, вражає своїм величезним асортиментом. Кожен зможе вибрати не тільки необхідний колір вішалки, але й дизайн та матеріал. Вішак на підлогу металевий - один з найпоширеніших варіантів. Він стане чудовим доповненням до оформлення кімнати, незалежно від стилю. Купити ковану вішалку означає підкреслити оточенню свій тонкий й витончений смак.

Вішалка на підлогу кована то є не тільки чудовим аксесуаром, але і незамінною річчю в кожному маленькому будинку або квартирі. Красу цього предмета насамперед оцінять гості, які з радістю розмістять на ній свій одяг.

Якщо ви є прихильником предметів інтер'єру ручної роботи, то вішалка Антик - те, чого так не вистачає у вашому домі. Міцний метал в доповненні з матеріалом масиву берези та вільхи - це чудове поєднання класичного стилю та сучасного модерну. Представлену красу захищає італійський двокомпонентний поліуретановий лак.

Наш інтернет-магазин пропонує ознайомитися з такими речами інтер'єру, як вішалка для підлоги, ціна якої залежить від використаного у виготовленні матеріалу та його оформлення. Ковані вішаки купити в Україні - це не тільки бездоганна якість й неповторний дизайн, але й гарантія зручного та довговічного застосування.

Лого www.мебли.com

Марко Дім Дуэт


Марко Дім Дуэт, купить от:
Высота: 1000 мм
Ширина: 470 мм
Глубина: 350 мм
Вес: 00 кг
630 грн
2850 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Люкс


Fenster Люкс, купить от:
Высота: 1700 мм
Ширина: 1020 мм
Глубина: 420 мм
Вес: 00 кг
2400 грн
6390 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Компакт


Fenster Компакт, купить от:
Высота: 1060 мм
Ширина: 460 мм
Глубина: 430 мм
Вес: 00 кг
830 грн
3580 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Акорд


Fenster Акорд, купить от:
Высота: 1200 мм
Ширина: 740 мм
Глубина: 380 мм
Вес: 00 кг
750 грн
1640 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?
↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free