Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) (опубликован на сайте http://www.copyright.gov). Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2020

Fenster Альта 1

Найнижчі ціни на підлогові вішалки в Україні

Fenster Альта


Артикул товара 24126515

Высота: 1150 мм
Ширина: 470 мм
Глубина: 360 мм

Fenster Альта
4 отзыва Рейтинг. Читать отзывы
Недавно приобрел сие чудо к себе в стомат. кабинет, а то как-то не солидно вешать шмотки на спинку кресла постоянно. А посоветовали мне, как ни странно, пациенты - сказали, что очень популярная и удобная штука, в чем я, собственно, после покупки и сам убедился. В благодарность советчику пришлось сделать большую скидку, но это не сопоставимо с комфортом, который я получил в итоге:) И места занимает минимально, а польза максимальная, теперь и сам советую своим друзьям и знакомым. Вот думаю уже о приобретении чего-то домой, но более габаритного, чтобы часть гардероба уместить. Надо чаще в перерывах мониторить интернет пространство, а то не хочется подобные приспособления мимо себя пропускать))

Найнижчі ціни на підлогові вішалки в Україні

Найнижчі ціни на підлогові вішалки в Україні

Ознакою хорошого інтер'єру завжди залишаються високий рівень комфорту житла. Зручності для повноцінного щоденного проживання в квартирі. Тому облаштування оселі повинно стати приємним та функціональним рішенням, що приносить задоволення. Якщо Ви відчуваєте гостру необхідність в додатковому просторі, але при цьому щоденний набір верхнього одягу який ви носите необхідно десь зберігати, тоді придбання вішалки для підлоги «Альта 1» стане для Вас вигідною інвестицією.

Дерев'яна вішалка «Альта 1» виконана в мінімалістичному стилі, допоможе Вам заощадити місце в кімнаті. Виріб дуже компактній, та не займає багато місця, а натуральне дерево масиву берези з якого її виконано, робить стійку легкої та мобільною. Спеціальна перекладина надає можливість використовувати її не тільки як плечики для піджака, але й розвішувати на ній штани та брюки. Гарним доповненням служить тримач для краватки або шарфа.

У разі, якщо мінімалізм не Ваш улюблений стиль, тоді зверніть увагу на стійку підлогову з дерева «Марко Дім Дуэт». Вішак виконано в тому ж стилі, проте значною відмінністю виступає його дизайн. Брючна планка винесена окремо, а вішалка оснащена додатковою полицею для взуття. Який зробити вибір, та яку купити підлогову вішалку вирішувати Вам. Всі вироби виготовляються на імпортному обладнанні, та проходять ретельну перевірку перед відправленням.

Двокомпонентний поліуретановий лак захищає поверхню вішалок від випадкових подряпин та зносу. Товар поставляється у фабричній упаковці з гофрокартону. Ми оформляємо замовлення як за післяплатою, так і за передоплатою. Найнижчі ціни на підлогові вішалки в Україні тільки у нас. Компанія виробник гарантує Вам бездоганну якість своєї продукції.

Лого www.мебли.com

Марко Дім Дуэт


Марко Дім Дуэт, купить от:
Высота: 1000 мм
Ширина: 470 мм
Глубина: 350 мм
Вес: 00 кг
630 грн
2850 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Люкс


Fenster Люкс, купить от:
Высота: 1700 мм
Ширина: 1020 мм
Глубина: 420 мм
Вес: 00 кг
2400 грн
6390 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Компакт


Fenster Компакт, купить от:
Высота: 1060 мм
Ширина: 460 мм
Глубина: 430 мм
Вес: 00 кг
830 грн
3580 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?

Fenster Акорд


Fenster Акорд, купить от:
Высота: 1200 мм
Ширина: 740 мм
Глубина: 380 мм
Вес: 00 кг
750 грн
1640 руб
Продаешь в €?
Продаешь в $?
↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free