Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) он опубликован на сайте http://www.copyright.gov Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2021

Вешалки | Оптимизирован


 

Переход на уровень выше

 

Настенные вешалкиПідлогові та настінні вішалки 


Підлогові та настінні вішалки

Купити вішалку в Україні надзвичайно легко - достатньо мати комп'ютер або телефон що має вихід в інтернет. Відвідайте наш каталог та замовте товар написавши до чату на сторінці магазина, та через невеликий проміжок часу вашу покупку доставлять за вказаною адресою. Вішак - дивно проста річ, однак складно уявити передпокій в квартирі або офісі без цієї речі. Оскільки немає більш зручного пристосування для постійного або тимчасового зберігання верхнього одягу.


Інтернет-магазин мебли.com пропонує стійки для верхнього одягу, вішалки підлогові, та настінні у передпокій. У магазині представлено близько 150 моделей вішаків виконаних з металу, дерева, ЛДСП і інших матеріалів. В асортименті велика кількість, як класичних форм, так і креативних дизайнерських виробів. Стійки для верхнього одягу вважаються обов'язковим атрибутом офісів, салонів, торгових залів і просторих прихожих. За звичай, вішалка-стійка не займає багато місця, має мобільну конструкцію і володіє оригінальним дизайном. Також у багатьох моделях передбачені плечики для одягу, завдяки яким ваш піджак або куртка будуть менше м'ятися.


Настінні вішалки в передпокій є ідеальним варіантом для квартир та приватних будинків. Внаслідок компактних розмірів вони заощаджують простір, допомагаючи при цьому організувати місце для зберігання одягу. Крім стандартних моделей Ви зможете придбати кутову вішалку або настінну вішалку з дзеркалом. Крім того, в магазині є підлогові вішалки обладнані тумбою та полицями.

Уголок покупателя:Условия использования

Публичная оферта

Оплата и доставка

ГарантииКонтакты: 


Вы производитель мебели? Ищите клиентов? Мы ищем тех, кто сможет изготовить нашу мебель по самым выгодным для наших посетителей ценам. Подпишись что бы не пропустить заказ!

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free