Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) он опубликован на сайте http://www.copyright.gov Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2021

Прихожие | Hallways


Прямые прихожиеМодульные прихожиеПрихожие провансКлассические прихожиеПрихожие хай-текПрихожие-купеУгловые прихожиеПрихожие с вешалкойПрихожие с зеркаломПрихожие со шкафомВешалка в прихожуюЗеркала в прихожуюКомоды в прихожуюШкафы в прихожую


Меблі в передпокій.


Меблі в передпокій

Меблі в передпокій — це обов'язковий елемент декору, з якого починається будь-який дім. У цій невеликій кімнаті потрібно вмістити предмети побуту, аксесуари, деталі інтер'єру, вішалки та багато іншого. Навіть у маленькому приміщенні сучасні дизайнери придумують різні варіації того, як можна оформити кімнату, й конструкції для зберігання речей — головний її складник.

Класифікація меблів у передпокій

Зазвичай у подібних приміщеннях вільного простору небагато, тому дизайнерам доводиться придумувати оригінальні та незвичайні способи поєднання деталей. Завдяки певним фішкам і нюансам, візуально можна збільшити простір, що дасть змогу поставити велику шафу, але вона не заважатиме пересуватися кімнатою.

Залежно від вільного місця у приміщенні можна обрати такі варіанти передпокою: 

Банкетка. Це невелика лавка з м'якими сидіннями без спинки. Усередині меблів є невеликий простір, де можна зберігати взуття або непотрібні речі. 

Вішалки. Класичний варіант меблів, що не займає багато місця й виконує безліч функцій, залежно від її розмірів. 

Підставки й полиці для взуття. Пристрій для зручного зберігання взуття, особливо корисний за поганих погодних умов. 

Пуф. М'які меблі у формі табурета з м'яким покриттям вгорі. Застосовується як підставка для ніг, для сидіння та як місце для зберігання речей

Етажерка. Невеликий стояк з кількома полицями, який дає змогу заховати там предмети для очищення взуття, парасолі та інші речі. Асортимент меблів у передпокій досить великий, і потенційним покупцям є з чого вибрати. Виробники виділяють також товари, призначені для передпокоїв. Вони бувають чотирьох типів — кутові, відкриті, двостулкові й шафи.

Перший варіант популярний серед покупців із маленькими кімнатами. Він дає змогу максимально використовувати кожен сантиметр, і всі деталі в такому виробі відповідають за певну функцію. Кутові моделі шаф мають дзеркало, вішалки, полиці, закриті частини, шухляди й багато іншого.

Відкриті варіанти також популярні серед людей із невеликим передпокоєм. До складу меблів у передпокій входять вище перелічені деталі — пуф, вішалки, полиці для взуття, етажерки. Всі елементи можуть бути з'єднані однією основою та мати дзеркальну частину, а можуть розміщуватися окремо й самостійно.

Передпокої, подібні до шаф-купе, дозволені власникам великих квартир і будинків. Кімната має бути широкою, щоб умістилася така конструкція, або потрібне відповідне планування квартири. У виріб можна вмістити не тільки речі для вулиці, але й одяг для дому. У них також можна зберігати різні сумки, коробки, цінні речі. Можна встановлювати сейф. Така шафа буде повноцінно замінювати меблеві конструкції в помешканні, що зробить спальню просторішою та світлішою.

Під двостулковими моделями дизайнери мають на увазі традиційні варіанти шаф із дверцятами, які відчиняються навстіж. Функціональність від іншої комплекції не зменшується, а може тільки підвищуватися, оскільки доступ до речей більш відкритий та вільний. Різноманітність варіантів із подібною конструкцією велика. Є моделі з антресолями, дзеркалами, поличками, гачками, шухлядами та іншими елементами.

Поради щодо вибору Щоб обрати вдалу модель меблів у передпокій, рекомендується ретельно виміряти параметри приміщення. Від цього значення залежить, який варіант буде оптимальним для такої квадратури. Після вимірювання можна братися до вибору ідеальної моделі. Дизайнери радять прислухатися не тільки до своїх відчуттів і суб'єктивної думки, але й дотримуватися загального стилю квартири.

Передпокій має бути максимально функціональним, щоб там уміщувалися всі потрібні речі. Він складається з достатньої кількості вішалок і гачків, полиць і шухляд. Має бути змога заховати взуття і весь сезонний одяг. Обов'язковим декоративним складником є дзеркало. Воно візуально розширить кімнату й дасть змогу вчасно оцінити обране вбрання.

Під час вибору також варто звертати увагу на матеріал виготовлення. Меблі в передпокій найчастіше виготовляють із дерева або матеріалів на його основі. Така продукція слугуватиме споживачеві не один рік і вважається надійною та довговічною. Останнім часом виробники й дизайнери експериментують над матеріалами, тому можна натрапити на моделі зі скла або пластику.Уголок покупателя:Условия использования

Публичная оферта

Оплата и доставка

Гарантии

Приложение:Вы производитель мебели? Ищите клиентов? Мы ищем тех, кто сможет изготовить нашу мебель по самым выгодным для наших посетителей ценам. Подпишись что бы не пропустить заказ!

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free