АКМ-1 (АКМ) | Оптимизирован

СУ-17 "Универсал"


Артикул товара 00615


Высота: 970-1110 мм
Ширина: 650 мм
Глубина: 630 мм
Вес: 28 кг


Стандарт 1655 грн
Люкс 1831 грн


Купить
  • Описание
  • Вся коллекция
  • Палитра ДСП
  • Вопрос - Ответ

Як правильно скласти речі у комод

Як правильно скласти речі у комод

Не зважаючи на багатий вибір сучасних шаф, комоди й надалі продовжують користуватися популярністю. Недарма в перекладі з французького цьому слово означає «зручний». Секрет фантастичної місткості й бездоганного порядку в цьому предметі меблів - це правильна організація внутрішнього простору. Розглянемо способи, як слід складати в нього речі.

Основний одяг

Ви зможете використовувати весь обсяг ящиків і вмістити більше речей, якщо почнете укладати одягу не стопками, а вертикальними рядами «один за одним». Перевага такої системи ще й у тому, що всі предмети гардероба знаходяться на увазі, їх зручно діставати, не порушуючи порядку. У ящиках можна тримати старі взуттєві коробки та використовувати їх в якості роздільників між рядами.

Складання одягу в комод

Другий спосіб зберігати майки та футболки - акуратно згортати їх у вигляді рулонів і укладати вертикально за принципом бджолиних сот. Так, одяг не мнеться і завжди виглядає охайно.

Дрібні деталі гардероба

Такі речі, як шкарпетки, спідня білизна, колготки, шарфи та інші аксесуари здатні створити справжній хаос у великих ящиках. Щоб кожен предмет знайшов своє місце, придбайте спеціальними органайзерами для зберігання «примхливих» речей. Вони бувають різних форм і розмірів і складаються з окремих осередків, в які сортують різні приналежності. Їх купують в магазинах або майструють самостійно.

Косметика і прикраси

Ці предмети також можуть зберігатися в комоді, якщо ви ще не придбали будуарний столик. Якщо у вас є які вийшли з моди, проте не позбавлені привабливості блюдця, піали, чашки або склянки - вдихніть в них «друге життя». Розподіліть декоративні дрібниці за призначенням, матеріалу або іншій зручній вам характеристиці та помістіть кожну групу в свій посуд. Не забудьте подбати про поверхні на дні скриньки, щоб місткості не ковзали.

Якщо мініатюрних виробів занадто багато, ще одне практичне рішення для їх зберігання - пластиковий вкладиш, який встановлюється на бортики ящика. Таке пристосування можна купити в меблевому магазині або виконати під замовлення.

Вкладиш для прикрас

Набагато зручніше орієнтуватися в наповненні, якщо кожен ящик містить свою категорію речей. При зміні сезону відправляйте в просторий шафа-купе непотрібні предмети гардероба, тим самим звільняючи місце для одягу, відповідної пори року. Важливо раз спланувати та грамотно скласти речі в комоді, а потім достатньо лише підтримувати створений порядок.

Материалы


Полка Ника СБ-2343

Листовой материал (ЛДСП 16 мм) - 0,60 м2
Листовой материал (ДВП белое 3,2 мм) - 0,17 м2
Кромочный материал (меламин 0,5 мм) - 9,27 м
Мебельная стяжка "конфирмат" 6,3 х 50 мм - 24 шт
Саморез (шуруп) 3,5 х 16 мм - 8 шт
Ушко навесное овальное - 2 шт
Гвозди мебельные 20 мм - 25 шт

Себестоимость - 102 грн.
Поищем мастера? 

Просчет цены от 15 августа, 2017 года
выполнила Mila Li

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free