Все материалы данного сайта являются объектами авторского права (в том числе дизайн) и защищены законом США "Об авторском праве в цифровую эпоху" (DMCA) он опубликован на сайте http://www.copyright.gov Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя. © Mykhailo Tarasov, "мебли.com" 2011—2021

Стеллажи | Оптимизирован


 

Переход на уровень выше

 
Высота


Ширина


Глубина


Особенности конструкции


Бренд


Материалы

Закрыть
Фильтр

Види та особливості офісних стелажів


Види та особливості офісних стелажів

Офісні стелажі призначені для організації зручного зберігання документації, літератури та інших речей. При виборі конкретної моделі слід враховувати масу критеріїв, на яких зараз ми зупинимося більш детально.


Офісні стелажі


Сучасні офісні стелажі знаходять широке застосування в офісах компанії будь-яких розмірів і спеціалізації. Відкриті конструкції, обладнані місткими полицями, використовуються в бухгалтеріях, архівах і робочих кабінетах співробітників. Головним достоїнством стелажних виробів є наочність і доступність усіх розташованих предметів, що дозволяє швидко відшукати необхідну папку або довідник. Однак, зворотною стороною медалі є те, що вміст стелажа ніяк не захищене від пилу і небажаних спостерігачів, на відміну від тих же офісних шаф, обладнаних орними стулками.


Як вибрати офісний стелаж?


Класичний офісний стелаж складається з міцного каркаса, на який кріпляться горизонтальні полки відкритого типу. Полиці можуть мати різну висоту, яка залежить від категорії розташовуваних предметів. Найчастіше висота стелажних полиць розрахована на вертикальне розміщення архівних папок формату А4, хоча деякі вироби вміщують лише книжкову продукцію стандартного формату. Існують моделі, що дозволяють регулювати висоту полиць залежно від власних потреб.


Стелажі в інтер'єрі офісу


За типом конструкції офісні стелажі також поділяються на стаціонарні та мобільні. Більшість складають стаціонарні конструкції, які і дешевше, і простіше в експлуатації, проте, перевагами мобільних моделей є підвищена місткість і компактні габарити. Полиці в мобільних стелажах встановлені на спеціальний рейку, по якій вони переміщаються вручну або за допомогою невеликого електродвигуна.


Важливим критерієм вибору офісних стелажів є використовувані матеріали, які мають значний вплив на міцність і довговічність встановлюється конструкції. Найпопулярнішим матеріалом є бюджетний ДСП, який при невисокій вартості має мінімальний набір властивостей, необхідних для комфортної експлуатації офісних меблів. Однак, при тривалій експлуатації виріб зношується і втрачає первинну стійкість і міцність, особливо якщо при використанні стелаж піддається значному навантаженню.


Cтелажі в офісі


Кращим варіантом для габаритних і містких стелажних конструкцій є використання якісного металу, що додає виробу виняткову міцність і довговічність. Звичайно, зовнішній вигляд металевих конструкцій не так різноманітний, як у моделей з дерева, але за іншими характеристиками металеві стелажі значно краще дерев'яних аналогів. Також можуть зустрічатися моделі зі скла, пластику та інших матеріалів, однак вони набагато менш популярні.


При виборі певної моделі офісного стелажа слід враховувати розміри приміщення, в якому планується установка, його інтер'єр, кількість і тип розміщуваних речей, а також частота використання стелажа. Вибрати відповідну модель офісного стелажа можна за допомогою каталогу нашого сайту, в якому представлені популярні моделі від різних виробників.
Уголок покупателя:Условия использования

Публичная оферта

Оплата и доставка

ГарантииКонтакты: 


Вы производитель мебели? Ищите клиентов? Мы ищем тех, кто сможет изготовить нашу мебель по самым выгодным для наших посетителей ценам. Подпишись что бы не пропустить заказ!

↑  Вверх  ↑
Работает на Amiro CMS - Free